Більярд у Турянській долині в м. Перечин, Закарпаття

Більярд

У Вас прокинувся азарт, а телевізор з комп’ютером вже давно набридли і ви хочете спробувати чогось незвичайного? Вихід є, більярдна обладнана за сучасними технологіями чекає на Вас! Два повнорозмірні столи для участі в захоплюючу гру не тільки розважать Вас і Ваших друзів, а й посприяють розвитку правильної постави та нададуть гарну фізичну форму.

Конференц-зал

У Вас є бажання організувати тренінг, а місця для його проведення немає? Ми швидко дамо раду Вашим потребам. Проведення тренінгів, зборів, презентацій, семінарів, корпоративів, круглих столів, фуршетів, можливість здійснення заходу в будь-який зручний для Вас час, зробить його максимально продуктивним та незабутнім. Наш конференц- зал вміщує 70 осіб.

Конференц-зал для тренінгів у Турянській долині в м. Перечин, Закарпаття
Російська лазня, баня, сауна у Турянській долині в м. Перечин, Закарпаття

Російська баня

Де можна відпочити краще як не в «Руській бані» та ще й з прекрасними віниками? І не важливо вирішили ви завітати після активного робочого тижня чи на відпустці. Підкріплення здорового духу, покращення імунітету, очищення шкіри і не тільки це ви здобудете за декілька приємних годин проведених в нашій бані.

Літня тераса

Наша літня тераса може запропонувати 5 альтанок для малої компанії (6-8 осіб), та 2 великі альтанки для великого застілля. Також на території літньої тераси знаходиться гральний майданчик для дітей. Крім смачних страв Ви можете насолодитися свіжим повітрям, дзюрчанням струмка та співанням пташок. В оточенні великої кількості квітів, дерев ваше застілля стане легким та невимушеним і Ви зможете гарно провести час.

Літня тераса у Турянській долині в м. Перечин, Закарпаття
Туристичні маршрути, які організовує Турянська долина в м. Перечин, Закарпаття

Туристичні маршрути

Закарпаття край незайманої природи, чарівних гір, захоплюючих краєвидів. Хочете в цьому переконатися ? Піші маршрути природою Закарпаття здивують зір своїм багатством. Похід на г. Яворник, г. Скалка на «Полонину Руну» та ін. не залишать Вас байдужими до цієї незрівнянної краси.

Риболовля

Ви справжній чоловік і хочете самі добувати їжу собі та своїй родині? Ви можете довести, що виживете навіть за відсутності готової їжі. Наш ставок чекає на Вас. Зловіть рибу, а ми приготуємо її самі. Добудь їжу, доведи, що ти справжній чоловік!

Риболовля у Турянській долині в м. Перечин, Закарпаття
Туристичні маршрути на бобіках, поїздки у гори, які організовує Турянська долина в м. Перечин, Закарпаття

Маршрути на "Бобіках"

Ви зайнята важливими справами людина і хочете якнайскоріше оглянути красу Карпатських гір ? Ми пропонуємо Вам туристичні маршрути машинами «Бобік». Якісно та швидко Ви ознайомитеся з Гірською системою Закарпаття, побуваєте в місцях до яких не можна дібратися пішки, відчуєте драйв в крові та насолоду від побаченого.