Готельно-ресторанний комплекс "Турянська долина" - це не лише готель, це і великий, просторий ресторан на 130 персон, виконаний у закарпатському стилі, із можливістю проведення бенкетів, весіль та інших культурно-розважальних програм, з майданчиком для танців. У ресторані до Ваших послуг камінний зал на 40 персон та два невеликі бенкетні зали на 10 та 16 персон відповідно. У приміщенні працюють кондиціонери.
Ресторан Літня тераса Турянська долина
Ресторан Турянська долина
Ресторан Турянська долина Банкет Банкетні зали
Меню ресторану "Турянська долина" надзвичайно багате - величезний вибір страв, напоїв, коктейлів з кухонь різних народів світу. Звісно, традиційна закарпатська та українська кухні представлені найповніше. Бар пропонує широкий вибір алкогольних та прохолодних напоїв. У ресторані грає жива музика. Організовуємо фуршети та культурні програми.

По-домашньому смачна кухня не залишить Вас байдужими!

Також Ви можете розташуватися у зручній альтанці на казковій літній терасі в яблуневому саду під відкритим небом з дерев`яними альтаночками, дитячим майданчиком, гойдалками, лавочками, струмочком, насолоджуватися краєвидами альпійських гірок та фонтану, доки віртуозні кухарі готуватимуть для Вас ароматний шашлик на мангалі!
Ресторан Турянська долина
Ресторан Турянська долина офіціанти бар
Наші офіціанти, завжди уважні, ввічливі та швидкі, одягнені у старовинний національний український одяг, додають ще один штрих до довершеної атмосфери української старовини та закарпатського колориту.